| Sistem de frânare | Ate - Teves |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 2.03 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 155.2 mm |
| Lăţime | 72.27 mm |
| Grosime | 19.5 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Citroen , Peugeot , DS |
| Număr OE | 16 478 625 80 , 4253.62 , 4253.97 , 16 172 733 80 , E172338 , 16 478 740 80 , 4254.77 , 86 60 004 742 , 86 71 016 719 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.


