| Sistem de frânare | Sumitomo |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Greutate | 2.1 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 134.4 mm |
| Lăţime | 77.1 mm |
| Grosime | 17.2 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Mitsubishi , Toyota |
| Număr OE | 04465-04090 , 04465-35250 , 04465-35290 , 46 05A 472 , 46 05A 481 , 46 05B 993 , 46 05B 994 , MZ 690 583 , 04465-04070 , 04465-0K030 , 04465-0K090 , 04465-0K280 , 04465-0K360 , 04465-0K370 , 04465-0K390 , 04465-0K400 , 04465-0K401 , 04465-0K580 , 04465-35250 , 04465-35290 , 04465-35330 , 04465-60210 , 04465-60270 , 04465-60320 , 04465-AZ100 , 04465-YZZDB , V9118-A092 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.


