Set placute frână ICER 181579-701
- Producator:
- Cod produs:34079
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Bosch |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 1.67 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 136.85 mm |
| Lăţime | 59.51 mm |
| Grosime | 18.2 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Renault |
| Număr OE | 86 71 016 184 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.



