| Sistem de frânare | Akebano |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 1.36 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 133.1 mm |
| Lăţime | 48.9 mm |
| Grosime | 17.6 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Chevrolet , Daewoo |
| Număr OE | 9653 4653 , 9656 6892 , 9653 4653 , PW 892 497 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.


