| Sistem de frânare | Ate - Teves |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 1.95 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 155.1 mm |
| Lăţime | 70.95 mm |
| Grosime | 18.2 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Renault |
| Număr OE | 41 06 076 13R , 77 01 206 599 , 77 01 208 182 , 77 01 209 809 , 86 60 004 692 , 86 71 000 730 , 86 71 013 562 , 86 71 016 635 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.

