Set placute frână ICER 141104-203
- Producator:
- Cod produs:34284
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Ate - Teves |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Greutate | 1.94 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 156.4 mm |
| Lăţime | 64.9 mm |
| Grosime | 20.5 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 004 420 55 20 OE , 008 420 42 20 OE |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.

