Set placute frână Brembo P 83 064
- Producator:
- Cod produs:23944
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Lucas |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Greutate | 0.068 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 131.5 mm |
| Lăţime | 57.3 mm |
| Grosime | 18 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Toyota |
| Număr OE | 0446502061 , 0446502130 , 0446502150 , 04465YZZCP , 04465YZZDC |
| Producător | Brembo |
Fără întrebări până acum.


