Set placute frână Brembo P 44 013
- Producator:
- Cod produs:23982
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Lucas |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 1.26 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 116.9 mm |
| Lăţime | 46.3 mm |
| Grosime | 17 mm |
| Destinaţie | spate |
| Marca auto | Land Rover |
| Număr OE | LR010664 , LR016808 , LR019627 , LR021316 , LR032903 , LR055454 , LR134696 , SFP500020 , SFP500021 , SFP500022 , SFP500040 , SFP500140 |
| Producător | Brembo |
Fără întrebări până acum.


