Set pentru condimente EH 2pcs 13x6.5сm (08531)
- Producator:
- Cod produs:56390
- Available:În stoc300
| Set | 3 |
| Material carcasă | sticlă |
| Dimensiuni | 13x6.5 cm |
| Recipient pentru piper | 13cm |
| Culoare | transparent |
| Cover Material | metal |
| Recipient pentru sare | 13cm |
| Producător | EH |
| Cod EAN | 2400000085317 |
| Stand | da |
Fără întrebări până acum.


