Set de valize National Geographic N-2004 Set Black
- Producator:
- Cod produs:12343
- Available:În stoc300
| Greutatea | 4.4 kg, 3.5 kg, 2.6 kg |
| Mâner telescopic | da |
| Dimensiuni | 75x48x26 cm, 66x44x23 cm, 54x35x20 cm |
| Număr de roți | 4 |
| Volum | 105 l, 62 l, 45 l |
| Greutatea maximă a bagajului | 23 kg, 20 kg, 10 kg |
| Specificații suplimentare | lăcată cu TSA |
| Metoda de închidere | fermoar |
| Tip | set valize |
| Tip carcasa | tare |
| Lacăt cu cod | da |
| Bretele crisscross | da |
| Material | ABS plastic |
| Culoare | negru |
| Producător | National Geographic |
| Marimea | L , M , S |
| Culoarea producătorului | Black |
| Cod EAN | 8698598515055 |
Fără întrebări până acum.


