Set de valize CCS 5228 Set Petrol
- Producator:
- Cod produs:12384
- Available:În stoc300
| Greutatea | 2.4 kg, 2.9 kg, 3.8 kg |
| Mâner telescopic | da |
| Dimensiuni | 67x44x25 cm, 54x36x21 cm, 76x48x29 cm |
| Număr de roți | 4 |
| Volum | 105 l, 62 l, 45 l |
| Greutatea maximă a bagajului | 10 kg, 23 kg, 20 kg |
| Specificații suplimentare | lăcată cu TSA |
| Metoda de închidere | fermoar |
| Tip | set valize |
| Tip carcasa | tare |
| Lacăt cu cod | da |
| Bretele crisscross | da |
| Material | ABS plastic , policarbonat |
| Culoare | albastru închis |
| Producător | CCS |
| Marimea | S , L , M |
| Culoarea producătorului | Petrol |
| Cod EAN | 8698598513358 |
Fără întrebări până acum.


