Set de pahari Bohemia Colibri Style 690ml 891945
- Producator:
- Cod produs:33392
- Available:În stoc300
| Volumul | 690 ml |
| Acesta poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Pereți dubli | nu |
| Dimensiuni | 145x111 mm |
| Inălțime | 15.4 cm |
| Tip | pocale |
| Numărul | 6 шт |
| Material | sticlă |
| Destinaţie | pentru coniac |
| Culoare | transparent |
| Producător | Bohemia |
Fără întrebări până acum.

