| Tipul | Set burghii |
| Diametru | 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm |
| Lungimea totală | 110 mm, 160 mm |
| Tipul de foraj | Spirală |
| Coadă | SDS-Plus |
| Material prelucrat | Beton |
| Producător | Verto |
| Cod EAN | 5902062027511 |
| Cantitate | 5 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Tipul | Set burghii |
| Diametru | 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm |
| Lungimea totală | 110 mm, 160 mm |
| Tipul de foraj | Spirală |
| Coadă | SDS-Plus |
| Material prelucrat | Beton |
| Producător | Verto |
| Cod EAN | 5902062027511 |
| Cantitate | 5 |
Fără întrebări până acum.