Senzor scurgere de gaz Xiaomi MiJia Gas Leak Detector
- Producator:
- Cod produs:147510
- Available:În stoc300
| Aplicație acceptată | ZigBee |
| Dimensiuni | 80x29x20 mm |
| Montare | deasupră |
| Suport OS | Android , iOS |
| Temperatura de operare | -10 - 50 °C |
| Greutate | 0.09 kg |
| Tip | detector de gaz |
| Controlul prin smartphone | da |
| Versiune Bluetooth | 4 |
| Interfețe | Bluetooth |
| Conexiune | fără fir |
| Producător | Xiaomi |
Fără întrebări până acum.


