Senzor de fum Xiaomi MiJia Honeywell Smoke Detector
- Producator:
- Cod produs:175111
- Available:În stoc300
| Altele | monitorizarea concentrației de fum |
| Aplicație acceptată | Mi Home |
| Dimensiuni | 90x90x30 mm |
| Montare | deasupră |
| Suport OS | Android , iOS |
| Temperatura de operare | -10 - 50 °C |
| Greutate | 0.082 kg |
| Tip | detector de fum |
| Controlul prin smartphone | da |
| Interfețe | Bluetooth |
| Conexiune | fără fir |
| Producător | Xiaomi |
| Alimentare | CR123A |
Fără întrebări până acum.



