| Material de capac | fontă |
| Сeaun | da |
| Material carcasă | fontă |
| Diametru | 415 cm |
| Greutate | 15.52 kg |
| Poate fi utilizat în cuptoare | da |
| Specificații suplimentare | 470х195х515 |
| Capacitate | 18 l |
| Producător | Kukmara |
| Înălţimea | 19.5 cm |
| Mîniere din | fontă |
Fără întrebări până acum.

