Scaun școlar Tisam Жёлтый (91290)
- Producator:
- Cod produs:99546
- Available:În stoc300
| Ajustarea înălțimii | da |
| Înălțimea scaunului | 26 cm, 30 cm, 34 cm |
| Dimensiuni | 31х31,5х53,9-61,9 cm |
| Culoare principală | galben |
| Lungime x Lățime | 31х31,5 cm |
| Greutate | 2510 gr |
| Inălțime | 53.9 cm |
| Spătar | da |
| Material | metal , placaj |
| Garanție | 24 luni |
| Pentru fete | da |
| Producător | Tisam |
| Pentru băieți | da |
| Cod EAN | 2000004837662 |
Fără întrebări până acum.

