Scaun școlar Tisam Серый/Бук (90295HPL)
- Producator:
- Cod produs:45085
- Available:În stoc300
| Ajustarea înălțimii | da |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | gri |
| Materialul şezutului | LPAL |
| Inălțime | 82 cm |
| Specificații suplimentare | Reglarea înălțimii de la podea la loc sezut: 380 mm - 420 mm - 460 mm |
| Tip spătar | netapițat |
| Tip | scaun |
| Adâncime | 35 cm |
| Tip șezut | netapițat |
| Culoare şezut | fag |
| Lăţime | 38 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tisam |
Fără întrebări până acum.

