Scaun pentru pian Flame KB32 BL
- Producator:
- Cod produs:137196
- Available:În stoc300
| Material tapițerie | piele ecologica |
| Greutate | 8.6 kg |
| Inălțime | 48 - 58 cm |
| Tip | scaun pentru pian |
| Dimensiune șezut | 64 x 34 cm |
| Culoare | negru polisat |
| Producător | Flame |
| Cod EAN | 2009020037872 |
| Înălțime reglabilă | da |
Fără întrebări până acum.


