Scaun pentru copii Tisam Жёлтый (0242)
- Producator:
- Cod produs:99550
- Available:În stoc300
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | galben |
| Materialul şezutului | placaj |
| Inălțime | 56.8 cm |
| Tip spătar | netapițat |
| Tip | scaun |
| Adâncime | 35 cm |
| Tip șezut | netapițat |
| Culoare şezut | bej |
| Lăţime | 31.6 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tisam |
| Cod EAN | 2009020042098 |
Fără întrebări până acum.

