Scaun pentru copii Pilsan Happy (03461)
- Producator:
- Cod produs:110529
- Available:În stoc300
| Țara proprietar mărcii | Turcia |
| Înălțimea scaunului | 30.5 cm |
| Dimensiuni | 33,5x41x55,5 cm |
| Culoare principală | gamă |
| Inălțime | 55.5 cm |
| Spătar | da |
| Material | plastic |
| Garanție | 24 luni |
| Pentru fete | da |
| Producător | Pilsan |
| Pentru băieți | da |
| Cod EAN | 8693461005077, 8693461005091 |
Fără întrebări până acum.


