Scaun pentru copii DecoEames Bebe Green
- Producator:
- Cod produs:92441
- Available:În stoc300
| Vârsta minimă | 3 ani |
| Înălțimea scaunului | 30 cm |
| Dimensiuni | 31x35x55 cm |
| Culoare principală | verde |
| Lungime x Lățime | 31x35 cm |
| Inălțime | 55 cm |
| Spătar | da |
| Material | lemn , metal , plastic |
| Garanție | 24 luni |
| Pentru fete | da |
| Producător | Deco |
| Pentru băieți | da |
| Cod EAN | 2009020003983 |
Fără întrebări până acum.


