Scaun Magnusplus DC A13 Black
- Producator:
- Cod produs:39879
- Available:În stoc300
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | negru |
| Baza | 4 picioare |
| Materialul şezutului | velur |
| Tip spătar | tapițat |
| Adâncime | 43 cm |
| Tip șezut | tapițat |
| Culoare şezut | negru |
| Lăţime | 44 cm |
| Înălțime totală | 90 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnusplus |
Fără întrebări până acum.

