Scaun gaming Noblechairs ICON Black Edition
- Producator:
- Cod produs:132869
- Available:În stoc300
| Înălțime spătar | 86 cm |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapițerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 51 cm |
| Adâncime scaun | 49 cm |
| Înălțimea scaunului | 48-58 cm |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 150 kg |
| Baza | stea cu roţi |
| Înclinarea spătar | da |
| Greutate | 28 kg |
| Inălțime | 128-138 cm |
| Tip | scaun pentru gamerii |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Noblechairs |
| Mecanism de înclinare | da |
| Cod EAN | 4251442503239 |
| Сotiere | da |
Fără întrebări până acum.



