Scaun Evelin LC-640 Wh Beige 33
- Producator:
- Cod produs:42197
- Available:În stoc300
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | alb |
| Baza | 4 picioare |
| Materialul şezutului | stofa |
| Tip spătar | tapițat |
| Adâncime | 42 cm |
| Tip șezut | tapițat |
| Culoare şezut | bej |
| Lăţime | 48 cm |
| Înălțime totală | 82 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Evelin |
Fără întrebări până acum.

