Scaun de birou Deco F-63 Blue
- Producator:
- Cod produs:207978
- Available:În stoc300
| Înălțime spătar | 73 cm |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapițerie | net |
| Lăţime scaun | 50 cm |
| Adâncime scaun | 49 cm |
| Înălțimea scaunului | 45-53 cm |
| Baza | stea cu roţi |
| Inălțime | 98-106 cm |
| Tip | scaun pentru personal |
| Culoare | albastru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 2008957594694 |
| Сotiere | da |
Fără întrebări până acum.


