| Înălțime spătar | 80 cm |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapițerie | piele eco |
| Lăţime scaun | 71 cm |
| Înălțimea scaunului | 45-54 cm |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 150 kg |
| Baza | stea cu roţi |
| Inălțime | 130 cm |
| Tip | scaun directorial |
| Culoare | bej |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Mecanism de înclinare | da |
Fără întrebări până acum.


