Scaun de birou Cilek Soft Pink (21.08.8490.00)
- Producator:
- Cod produs:161730
- Available:În stoc300
| Greutatea | 10.5 kg |
| Material tapițerie | poliester |
| Lăţime scaun | 56 cm |
| Inălțime | 96 cm |
| Culoare tapițerie | roz |
| Reglarea înălțimii | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Cilek |
| Adîncime scaun | 60 cm |
Fără întrebări până acum.


