Scaun de birou AMF Regbi Black
- Producator:
- Cod produs:97728
- Available:În stoc300
| Înălțime spătar | 56 cm |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapițerie | piele eco |
| Lăţime scaun | 47 cm |
| Adâncime scaun | 41 cm |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 120 kg |
| Baza | stea cu roţi |
| Inălțime | 99-111 cm |
| Tip | scaun pentru personal |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AMF |
| Mecanism de înclinare | da |
| Cod EAN | 2009884987375 |
| Сotiere | da |
Fără întrebări până acum.



