Scaun de birou AMF Prisma Black/Blue 015304
- Producator:
- Cod produs:164944
- Available:În stoc300
| Înălțime spătar | 33 cm |
| Material tapițerie | textil , net |
| Lăţime scaun | 46 cm |
| Adâncime scaun | 43 cm |
| Înălțimea scaunului | 49 cm |
| Baza | 4 picioare |
| Greutate | 4.5 kg |
| Inălțime | 82 cm |
| Tip | scaun pentru vizitatori |
| Culoare | negru/albastru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AMF |
Fără întrebări până acum.


