Saltea ortopedica ML-Mobila Bonn 2 80x160
- Producator:
- Cod produs:7954
- Available:În stoc300
| Sistem de arcuri | dependente |
| Inălțime | 18 cm |
| Nivel de duritate | 4 |
| Tip | cu arcuri |
| Lungime | 160 cm |
| Sarcină maximă (1 persoană) | 110 kg |
| Lăţime | 80 cm |
| Suprafaţă exterioară | Jacquard |
| Dimensiune | 80x160 cm |
| Duritate | mediu-dur |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | ML-Mobila |
Fără întrebări până acum.


