Saltea ortopedica LineaFlex Donatello 200x200
- Producator:
- Cod produs:64866
- Available:În stoc300
| Materialul 1 | fibra de nuca de cocos |
| Material 2 | sisal |
| Sistem de arcuri | independente |
| Inălțime | 23 cm |
| Tip | cu arcuri |
| Husă detașabilă | nu |
| Lungime | 200 cm |
| Sarcină maximă (1 persoană) | 160 kg |
| Lăţime | 200 cm |
| Suprafaţă exterioară | viscoza , poliester |
| Material 3 | latex |
| Dimensiune | 200x200 cm |
| Duritate | partea de sus-moale,partea de jos-dura |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | LineaFlex |
Fără întrebări până acum.


