Saltea camping Outwell NeoAir UberLight Orion L (13249)
- Producator:
- Cod produs:107387
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 196x64 cm |
| Greutate | 340 g |
| Tip | gonflabil |
| Grosime | 6.4 cm |
| Material | neilon |
| Culoare | albastru |
| Producător | Outwell |
| Cod EAN | 0040818132494 |
| Husă pentru păstrare | da |
| Sezonalitate | toamna , iarna , primavara |
Fără întrebări până acum.


