Rucsac pentru oraș 2E Strict 16 Grey (2E-BPN8516GR)
- Producator:
- Cod produs:103515
- Available:În stoc300
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Greutate | 0.65 kg |
| Tip | rucsac pentru laptop |
| Compatibilitate | 16 " |
| Dimensiuni externe | 310x460x108 mm |
| Material | neylon |
| Culoare | gri |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Producător | 2E |
| Cod EAN | 6941580914360 |
Fără întrebări până acum.


