Rucsac pentru oraș 2E Network 14 Black (2E-BPN9364BK)
- Producator:
- Cod produs:55577
- Available:În stoc300
| Dimensiuni maxime PC | 245x375x35 mm |
| Greutate | 0.59 kg |
| Tip | rucsac |
| Compatibilitate | 14 " |
| Dimensiuni externe | 265x385x100 mm |
| Material | neylon |
| Culoare | negru |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Producător | 2E |
Fără întrebări până acum.


