Role RollerBlade Cyclone Black/Green (31-33)
- Producator:
- Cod produs:146256
- Available:În stoc300
| Rigiditatea roți | 80A |
| Roți | Rollerblade |
| Rulmenți | Sg 5 |
| Categorie | unisex |
| Frână | da |
| Tip | pentru copii |
| Rama | aluminiu |
| Fixare | cataramă , șireturi , curea de călcâi |
| Culoare | negru , verde |
| Material roți | poliuretan |
| Producător | RollerBlade |
| Marimea | 31-33 |
| Numărul de roți | 4 |
| Lungime rama | 231 mm |
| Mărimea roți | 76 mm |
Fără întrebări până acum.



