Rezervor Europlast 200L Black (37232X)
- Producator:
- Cod produs:153648
- Available:În stoc300
| Numărul de straturi | 3 |
| Tipul de instalare | orizontal |
| Volum | 200 l |
| Diametrul gâtului | 34 cm |
| Cap de duș | da |
| Dimensiunea conexiunii | 1/2 " |
| Inălțime | 44 cm |
| Tip | rezervor - duș |
| Lungime | 97 cm |
| Lăţime | 97 cm |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Producător | Europlast |
| Cod EAN | 2008957596742 |
Fără întrebări până acum.


