Regulator de viteza Powtran PI150 2R2G3
- Producator:
- Cod produs:105718
- Available:În stoc300
| Putere | 2.2 kW |
| Curent nominal | 5.1 A |
| Numărul de faze | 3 |
| Dimensiuni | 138x72x124 mm |
| Display | da |
| Tensiune | 380 V |
| Tip | convertor de frecvență |
| Grad de protecție | IP20 |
| Producător | Powtran |
| Cod EAN | 2100001209155 |
| Gama de temperatură de funcționare | -10..+50 |
Fără întrebări până acum.

