Recuperator de perete Atrea Duplex Wall 100-25 White
- Producator:
- Cod produs:100412
- Available:În stoc300
| Nivel de zgomot | 29 dB |
| Recuperator | da |
| Materialul schimbătorului de căldură | ceramica |
| Lungimea modulului de lucru min. | 270 mm |
| Max. flux de aer | 25 m³/oră |
| Diametru modulului de lucru | 108 mm |
| Intervalul temperaturii aerului | -25 +50 °C |
| Țara producătoare | Republica Cehă |
| În plus | controller mehanic CP WALL |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Atrea |
| Sistem de control | panoul de control |
| Numire | de uz casnic |
Fără întrebări până acum.


