Recuperator de perete Atrea Duplex 580 ECV5 CPA
- Producator:
- Cod produs:100409
- Available:În stoc300
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Recuperator | da |
| Max. flux de aer | 565 m³/oră |
| Eficiență energetică | 94 % |
| Greutate | 75 kg |
| Diametrul găurii de montare | 200 mm |
| Inălțime | 1080 mm |
| Adâncime | 509 mm |
| Voltaj | 230 V |
| Lăţime | 928 mm |
| Țara producătoare | Republica Cehă |
| În plus | pentru instalații de tavan , sistem de control digital CP (EC5.CP), sistem de control mai ieftin și mai simplu principalele funcții ale unității |
| Culoare | alb |
| Clasa de eficienta energetica | А+ |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Atrea |
| Numire | de uz casnic |
Fără întrebări până acum.


