Recuperator de perete Atrea Duplex 170 EC5 CPA
- Producator:
- Cod produs:100397
- Available:În stoc300
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Recuperator | da |
| Max. flux de aer | 170 m³/oră |
| Eficiență energetică | 94 % |
| Greutate | 39 kg |
| Diametrul găurii de montare | 160 mm |
| Inălțime | 290 mm |
| Voltaj | 230 V |
| Lăţime | 655 mm |
| Țara producătoare | Republica Cehă |
| În plus | sistem de control digital CP (EC5.CP), sistem de control mai ieftin și mai simplu principalele funcții ale unității , pentru instalații de tavan |
| Culoare | alb |
| Clasa de eficienta energetica | А+ |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Atrea |
| Sistem de control | panoul de control |
| Numire | de uz casnic |
Fără întrebări până acum.



