Rafturi pentru pantofi Mobildor-Lux Leo 80 (47x80x27) Alb
- Producator:
- Cod produs:36268
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Inălțime | 47 cm |
| Adâncime | 27 cm |
| Lăţime | 80 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mobildor-Lux |
| Cod EAN | 2009884990610 |
Fără întrebări până acum.


