Raft de perete Fabrik Home Small 5 Nuc Închis
- Producator:
- Cod produs:158972
- Available:În stoc300
| Culoare carcasă | nuc închis |
| Inălțime | 50 cm |
| Adâncime | 28 cm |
| Lăţime | 105 cm |
| Material | PAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 2009020027668 |
Fără întrebări până acum.


