Radiator Gorgiel Cezar AD1 180/40 Graphit Matte 06 (21)
- Producator:
- Cod produs:72925
- Available:În stoc300
| Putere | 1171 W |
| Inălțime | 1800 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Distanta centrala | 50 mm |
| Lungime | 384 mm |
| Conexiune | inferior |
| Material | oțel |
| Culoare | grafit mat |
| Producător | Gorgiel |
Fără întrebări până acum.


