Radiator Fondital Super B4 500/100 White
- Producator:
- Cod produs:67665
- Available:În stoc300
| Putere | 191 W |
| Presiune de lucru | 16 Bar |
| Сapacitate apă | 0.26 l |
| Inălțime | 558 mm |
| Tip | secțională |
| Adâncime | 97 mm |
| Distanta centrala | 500 mm |
| Lungime | 80 mm |
| Conexiune | lateral |
| Material | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fondital |
Fără întrebări până acum.

