Radiator Fondital Exclusivo B4 350/100 Alb
- Producator:
- Cod produs:104458
- Available:În stoc300
| Putere | 140 W |
| Presiune de lucru | 16 Bar |
| Inălțime | 407 mm |
| Tip | secțională |
| Adâncime | 97 mm |
| Distanta centrala | 350 mm |
| Lungime | 80 mm |
| Conexiune | lateral |
| Material | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Numărul de secțiuni | 10 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fondital |
Fără întrebări până acum.

