Rack extern Century CAM2NV4TB3
- Producator:
- Cod produs:88891
- Available:În stoc300
| Interfață de unitate | M.2 |
| Greutatea | 615 g |
| Form-factor de unitate | 2280 " |
| Material carcasă | aluminiu |
| Numărul de unități | 1 |
| Interfață de conectare la PC | USB Type-A |
| Alimentație | 12V-2A adaptor |
| Specificații suplimentare | 4 x M.2 NVMe , 2 x Thunderbolt 3, DisplayPort 1.2 |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Dimenseuni | 195x25.5x130 mm |
| Producător | Century |
| Cod EAN | 4549032015713 |
Fără întrebări până acum.


