| Greutatea | 1.9 kg |
| Dimensiuni | 180x180x540 mm |
| Tip | mehanic |
| Volumul rezervorului de benzina | 8 l |
| Presiunea maximă | 2 bar |
| Raza de pulverizare | 3 m |
| Metoda de transportare | pe umăr |
| Producător | Flo |
| Cod EAN | 5906083895203 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Greutatea | 1.9 kg |
| Dimensiuni | 180x180x540 mm |
| Tip | mehanic |
| Volumul rezervorului de benzina | 8 l |
| Presiunea maximă | 2 bar |
| Raza de pulverizare | 3 m |
| Metoda de transportare | pe umăr |
| Producător | Flo |
| Cod EAN | 5906083895203 |
Fără întrebări până acum.