Procesor Intel Core i9-13900 Tray
- Producator:
- Cod produs:7555
- Available:În stoc300
| Grafică integrată | Intel® UHD Graphics 770 |
| Mod ambalaj | Tray |
| Familia de procesoare | Intel Core i9 |
| Frecventa de bază procesor | 2000 MHz |
| Frecvență turbo | 5600 MHz |
| Numărul nuclee | 24 |
| Numărul de fire | 32 |
| Cache L2 | 2048 Kb |
| Garanție | 24 luni |
| Cache L3 | 36 Mb |
| Producător | Intel |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm |
| Cod EAN | 2200166000014 |
| Putere nominală (TDP) | 65 W |
Fără întrebări până acum.

