Priză smart Ezviz CS-T30-10A-EU
- Producator:
- Cod produs:99310
- Available:În stoc300
| Control vocal | da |
| Altele | cu cometator Smart Plug WiFi Ezviz |
| Curent | 10 A |
| Material carcasă | plastic |
| Dimensiuni | 51.67х85.59 mm |
| Suport OS | Android , Windows , iOS |
| Asistent vocal | Google Home , Amazon Alexa |
| Tip | Euro |
| Voltaj | 220 V |
| Controlul prin smartphone | da |
| Temperatura de lucru | 0-40 °C |
| Grad de protecție | IP20 |
| Culoare | alb |
| Numarul de doze | 1 |
| Producător | Ezviz |
| Cod EAN | 6941545602080 |
| Protocol de comunicare | IEEE802.11 b/g/n |
Fără întrebări până acum.


